BETONOWA MISKA DLA PSA / CONCRETE DOG BOWL

Kocham beton w każdej postaci. Betonowe lampy, betonowe kubki, ściany, podłogi, blaty. W moim mieszkaniu nie wszystkie betonowe wizje udało się zrealizować. Jednak gdy przyszła pora na wybór miski dla moich kochanych czterech łap, wybór wydawał się oczywisty. Plastikowe miski nie były brane pod uwagę, z metalowych moje rozpieszczone cztery łapy odmawiają spożywania posiłków a zwykłe ceramiczne miseczki okazały się za lekkie i niestabilne więc kolacja zwierza była wszędzie. Beton okazał się rozwiązaniem idealnym.

8c

8e

Zrobienie formy zajmuje chwilę, Możemy kupić kilka sztuk ceramicznych miseczek w różnych kolorach i dopasować sobie do aktualnego wystroju wnętrza lub użyć klasycznych białych misek (biały z betonem wygląda świetnie) A co najważniejsze – mając kilka sztuk na zmianę po każdej kolacji, po prostu wrzucamy miskę do zmywarki.

9

9

 

Jeśli czysta betonowa podstawa wydaje wam się zbyt prosta, można ją spersonalizować np. malując imię lub inicjał naszego pupila. Pełna dowolność kolorów i motywów. Proste? na mur beton! ;)

 

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s